Słyszałaś, że za pomocą plasma pen można skorygować opadające powieki? Rzeczywiście, to prawda, ale urządzenie, o którym mowa, może pomóc także w walce z wieloma innymi niedoskonałościami, będącymi skutkiem starzenia się. Jak działa i z jakimi problemami pomoże ci się uporać plasma pen?

Chcesz zadbać o swój wygląd i zastanawiasz się, jak „zatrzymać czas”? Z poniższego tekstu dowiesz się, jakimi problemami pozwoli ci poradzić sobie urządzenie plasma pen.

Plasma pen – jak to działa?

Plasma pen znany jest przede wszystkim z wykorzystania w zabiegach korekty powiek. Ale to nie wszystkie mankamenty urody, z którymi pomaga walczyć to urządzenie. Jak działa plasma pen i jakie ma zastosowanie? Generując wiązkę plazmy azotowej (zjonizowanej materii w stanie skupienia podobnym do gazu) wytwarzając wysoką temperaturę poprzez łuk elektryczny urządzenie plasma pen powoduje redukcję zewnętrznej warstwy naskórka. Skóra obkurcza się, zmarszczki ulegają spłyceniu.

Plasma pen – panaceum na opadające powieki… i nie tylko

Urządzenie plasma pen ma bardzo szerokie zastosowanie. Za jego pomocą możemy usunąć wszelkiego rodzaju blizny, rozstępy, znamiona, kurzajki, włókniaki, brodawki, pieprzyki, naczyniaki i odciski. Przy pomocy plasma pen plastyce poddawane są nie tylko powieki, ale także zmarszczki przeduszne oraz tzw. zmarszczki palacza tworzące się wokół ust. Za pomocą plasma pen można wykonać lifting szyi, dekoltu i podbródka, podnieść pośladki i biust. Plasma pen pomaga w leczeniu trądziku aktywnego, a także blizny potrądzikowych i pooperacyjnych, redukuje również zmiany barwnikowe. Może także pomóc z pozbyciu się nadmiaru skóry z takich okolic jak łokcie czy kolana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *