Jakie urządzenia i kosmetyki mogą się przydać do zabiegu mezoterapii mikroigłowej? Derma roller, derma pen i ampułki z preparatami do zastosowania przy zabiegach, czyli wszystko, czego posiadania wymaga mezoterapia mikroigłowa. Sklep internetowy luxusnatury.pl oferuje szeroką gamę produktów potrzebnych do tego rodzaju zabiegów. Odpowiedni sprzęt oraz kosmetyki znajdziecie także i w sklepach stacjonarnych oraz innych sklepach oferujących swoje produkty w sieci.

Motywacja do regeneracji!

Co to jest mezoterapia mikroigłowa? Zabieg ten polega na wykonaniu serii mikroskopijnych nakłuć skóry, czego konsekwencją jest pobudzenie jej procesów naprawczych. Zmotywowana do działania skóra intensyfikuje produkcję kolagenu i elastyny, co zbawiennie wypływa na jej wygląd – staje się jędrna, gładka, pięknie wygląda.

Mikroskopijne nakłucia pomagają nie tylko pobudzić procesy regeneracji w skórze. Poprzez tworzące się podczas zabiegu mikrokanaliki w głąb skóry mogą zostać wprowadzone substancje regenerujące i pielęgnujące, które pomagają w walce z efektami starzenia się czy z cellulitem. Mogą to być na przykład związki rozpuszczające tłuszcz, takie jak fosfatydylocholina, czyli ekstrakt z lecytyny, albo dezoksycholan sodu.

Derma roller, derma pen – urządzenia, które na pewno się przydadzą

Jak są zbudowane derma roller i derma pen – dwa urządzenia służące do zabiegów mezoterapii mikroiglowej? Obydwa działają na tej samej zasadzie, mają jednak nieco odmienną budowę i przeznaczenie. Zarówno derma roller, jak i derma pen wyposażone są w baterię malutkich igiełek. W przypadku derma rollera umieszczone są one na obracającym się wałku, zamocowanym na uchwycie. W przypadku urządzenia derma pen, zamocowane są na wymiennej głowicy, którą zakończony jest uchwyt. Derma pen, który wyglądem przypomina długopis, pozwala na znacznie precyzyjniejsze działanie na delikatne fragmenty skóry.

Warto dodać, że w sprzedaży dostępne są także urządzenia i kosmetyki, których wymaga mezoterapia mikroigłowa. Sklep luxusnatury.pl ma w ofercie także cały szereg produktów, które potrzebne są do mezoterapii bezigłowej, w której za wprowadzenie preparatów odżywczych i regenerujących pod skórę odpowiedzialne są ultradźwięki lub prąd o odpowiednio dobranej częstości).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *