Hyaluron pen to nowoczesne urządzenie wykorzystujące technologię wypełniania ust i zmarszczek oraz modelowania konturu twarzy za pomocą kwasu hialuronowego bez użycia igły.

Hyaluron pen składa się z uchwytu i specjalnego dozownika umieszczonego na jego końcu, przy pomocy którego kwas hialuronowy wtłaczany jest w głąb skóry. Zabieg wykonany przy pomocy hyaluron pen jest bezinwazyjny.

Hyaluron pen – nowoczesność i skuteczność

Urządzenie hyaluron pen służy do wprowadzania preparatu w okolice ust i oczu celem wypełnienia zmarszczek, do wypełniania ust, a także modelowania ud. Zakres działania hyaluron pen jest bardzo szeroki. Pozwala ono na bezigłowe powiększanie ust, bezigłowe wypełnianie zmarszczek, bezigłową wolumetrię konturu twarzy oraz bezigłową mezoterapię. Kwas hialuronowy przy pomocy hyaluron pen jest wstrzykiwana w głąb skóry, co pozwala na głęboką penetrację i wywołuje spektakularny efekt, a do tego nie pociąga za sobą praktycznie żadnych efektów ubocznych.

Hyaluron pen – same zalety!

Zabieg z wykorzystaniem hyaluron pen jest zdecydowanie mniej inwazyjny i mniej bolesny niż wstrzykiwanie kwasu hialuronowego za pomocą igły. Uszkodzenia są także znacznie mniejsze. Zmniejsza się również ryzyko ewentualnych powikłań po zabiegu.

Zabieg z użyciem hyaluron pen to na pewno doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy obawiają się igieł, a także odczuwają strach przed inwazyjnymi zabiegami kosmetycznymi. Skutki zabiegu przy pomocy hyaluron pen są ograniczone do minimum, a ingerencja w tkanki – niewielka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *