Derma pen – urządzenie najnowszej generacji stworzone w Australii to na prawdę silna oręż w walce z wszelkiego rodzaju niedoskonałościami skóry. Sprawdź, jak działa i w przypadku jakich problemów może okazać się niezastąpione!

Derma pen wykorzystywany jest do zabiegów mezoterapii mikroigłowej. Zabiegi przy użyciu tego nowoczesnego urządzenia wykonywane są w gabinetach kosmetycznych, ale można je także nabyć w sklepach internetowych lub stacjonarnych i stosować w domu.

Derma pen – zastosowanie

Z jakimi problemami może pomóc nam uporać się derma pen? Urządzenie to jest niezastąpione, gdy naszym wrogiem jest cellulit, pomaga też walczyć z niedoskonałościami cery, takimi, jak przebarwienia i płytkie zmarszczki. Derma pen może pomóc także zlikwidować blizny oraz nieestetyczne znamiona. Może okazać się doskonałym rozwiązaniem na rozstępy czy rozszerzone pory. Ale przede wszystkim, w widoczny sposób poprawia jakość skóry. Zmartwień przysparza ci wiotczejąca skóra twarzy? Zdecyduj się na derma pen! Urządzenie poprawia także jędrność i elastyczność skóry, a więc warto je zastosować, gdy skóra jest osłabiona, a owal twarzy zdeformowany. Co ciekawe, derma pen może pomóc także wtedy, gdy naszym problemem jest wypadanie włosów.

Jak działa derma pen?

Na czym polega zabieg, w którym użyty zostaje derma pen? Urządzenie to za pomocą tysięcy malutkich igiełek równomiernie nakłuwa skórę, w wyniku czego powstają liczne mikroskopijne uszkodzenia, a to z kolei mobilizuje skórę do zintensyfikowania procesów samoregeneracji. Intensyfikacji ulega produkcja włókiem kolagenowych, elastyny i proteoglikanów. Widocznym efektem zabiegów z użyciem urządzenia derma pen jest ujędrnienie skóry, jej wygładzenie i wzmocnienie. Podczas zabiegu mezoterapii mikroigłowej podawane są także specjalne preparaty i koktajle witaminowe. Dzięki głębokim kanalikom, które powstają podczas zabiegu, substancje czynne w nich zawarte mogą wniknąć w głąb skóry, a ich dzięki czemu ich działanie jest znacznie skuteczniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *